GARDA HAKKINDA

1995 yılında kadın ve erkek koleksiyonu ile hayat bulan GARDA SHOES, ürün geliştirme süreçlerini yenilik ve style üzerine odaklayarak yoluna devam etmiştir. 2006 yılında geldiğinde, işçilik kalitesindeki ileri normlarını teknoloji ile birleştiren GARDASHOES,  dünya pazarının beğenisine sunduğu koleksiyonlarında MUTLU MÜŞTERİ hedefine ulaşmıştır.

Yakalamış olduğu bu etkili ivmeyi daha da ileriye taşımak için güncel pazar çalışmalarını, yenilikçi tasarımlarla süsleyerek sektöre öncülük edecek bir ar-ge kütüphanesi oluşturmuştur. Günümüz Pazar mimarisinde 40 tan fazla ülkeye ürün sunan GARDA SHOES, edindiği bilgiler çerçevesinde PRİVATE LABEL üretim bandında kendisine yer bulmuştur.

Başlıca ihracat yapılan ülkeler:

Rusya, Şili, Avustralya, Güney Afrika, Almanya, Azerbaycan, Lübnan, Avusturya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Kosova, Arnavutluk, İran...
Tüm dünya pazarlarının incelenmesi ve Ar&Ge ekibinin yoğun çalışması sonucu oluşturulan koleksiyonlarını sizlerle buluşturabilmek için, GDS (Düssledorf – Almanya), JWF – IFF (Tokyo – Japonya), WSA – Show (Las Vegas – USA), RIVA SCHUH – Otto Hermes Partner (Riva del GARDA – İtalya), AYMOD (İstanbul – Türkiye) gibi önde gelen pek çok fuarlarda yer almaktadır.